bdw strot‘Ik ben de grootste gesel van extreemrechts. Als er een mens is die ze allemaal zou willen dooddoen, ben ik het wel.’

Bart De Wever in Het Laatste Nieuws van 12 april 2013.

(Uit de context van het interview blijkt dat hij niet ‘extreemrechts’ bedoelt, maar wel het Vlaams Belang.)

Dit nieuws alleen dankzij jouw steun!

Help ons de leugens van de main stream media (MSM) te doorbreken. Geef ons 5 euro – of meer!

€ 5,00

6 reacties op “Citaat van de dag: BDW wil foute mensen ‘dooddoen’”

  1. Zet die poat af , zet die ploat af !

    Ik heb dat niet graag dat ge met mij lacht ook al hebt ge er alle reden toe !

  2. Hoe fout is die extreem rechtse uitspraak niet? (KNIP) We zullen het niet vergeten Bart en er je blijvend aan herinneren.

  3. Jean Marie TYTECA

    Misschien zal een volgende poll de man in kwestie een toontje lager laten zingen. Waarschijnlijk zal de gespleten tong de hulp inroepen van de “overbodige” Vlaamse beweging. Nu al zeker zijn van 40% in 2014 zal zijn ondergang worden. Een beetje bescheidenheid zou hem geen kwaad doen.

  4. Hij is groot geworden met de punten van het Vlaams Belang ,de andere partijen komen beter overeen ten koste ven VB en LD ;

  5. Bart Depezewever

    Twijfelt er nu nog iemand aan mijn “verdraagzaamheid” ?

  6. Hij mag met mij beginnen haha

Trending

Ontdek meer van ReactNieuws

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder

Ontdek meer van ReactNieuws

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Continue reading