Citaat van de dag: ‘ Dat is moeilijk hoor, consequent liegen’ (SP.a)

De Morgen: (…) U hebt [als Vlaams minister van binnenlandse aangelegenheden] het voltallige [Antwerpse] schepencollege 72 uur letterlijk gegijzeld op ‘t Schoon Verdiep.

Luc Van den Bossche: Ja, dat was genieten. Het was moeilijk, maar nodig en nuttig. (…) In Antwerpen heb ik toen de twee coalitiepartners elk apart gehouden in een bureau, en ik pendelde van de ene kamer naar de andere om tot een akkoord te komen. Ik heb toen letterlijk tegen alle partijen zitten liegen.

Pas op, dat is moeilijk hoor, consequent tegen drie partijen tegelijkertijd liegen en onthouden wat de waarheid was. Maar na tweeënzeventig uur hadden we wél een akkoord. (…)

Luc Van den Bossche, geïnterviewd door Michel Vandersmissen in De Morgen Magazine, 15 oktober 2011, oorspronkelijk gepubliceerd op deze site.

One comment

Comments are closed.